picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

tanie gadżety reklamowe, jaki sklep ?

tanie gadżety reklamowe, jaki sklep ?

Jestem zainteresowany tanimi smyczami reklamowymi z nadrukiem. Polecacie mi jakąś firmę, która się tym zajmuje?

Elektros

Posty: 2

 
Ofert mamy dużo i ceny są różne. Wszystko będzie zależne od tego, do jakiego konkretnie sklepu się trafi. Warto wybierać taką firmę, która sama wszystko będzie przygotowała.

pioner

Posty: 4

 
Dawno już nie zamawiałem żadnych gadżetów. Wiem, iż teraz ceny są o mnóstwo niższe. Dawniej nie było tak dostępnego sprzętu, na którym można zrobić nadruk na praktycznie każdym materiale. Czasy się zmieniają, dlatego uważam, iż każda firma bez względu na to, czym się zajmuje winna się zainteresować takimi gadżetami.

Penio

Posty: 21

 
Oferty są podzielone na kategorie, bo jest tego naprawdę bardzo dużo. Można będzie wybrać coś, na co dzień jak i coś na wyjazdy. Firma, która oferuje takie gadżety jest naprawdę bardzo dobrze przygotowana do sprzedaży.

Kitas

Posty: 4

 
Sporo, niemniej jednak to niezmiernie dużo smyczy reklamowych i innych gadżetów znajdziecie tutaj https://spiroprint.pl/. Polecam zajrzeć, albowiem oferta jest rzeczywiście mega duża.

mikesmith0103

Posty: 6

 
Zamawianie tanich gadżetów reklamowych nie jest żadnym problemem. Tych ofert jest niezmiernie sporo. Po prostu siadamy do komputera i dokładnie sprawdzamy, jaka z firm ma dla nas taką ofertę, która w stu procentach spełni nasze wymagania. Wówczas można będzie u nich coś zamówić.

Czarek

Posty: 3

 
Trzeba dobrze dopasować gadżety do własnej firmy. Powinny być z nią kojarzone i wówczas ma to sens. Wiem, bo my skupiamy się na gadżetach turystycznych, bo właśnie do takich klientów propozycja naszej firmy ma trafić.

gregcie@

Posty: 16