picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

kalkulator kredytu mieszkaniowego, gdzie ?

kalkulator kredytu mieszkaniowego, gdzie ?

Interesuje się kredytami hipotecznymi bez wkładu własnego, ale nie za niesłychanie wiem gdzie takie oferty można odszukać.

Filtry2014

Posty: 1

 
Zawsze korzystam z kalkulatora rat kredytu ze strony http://kredytps.pl i jestem zadowolony. Mamy tutaj najwięcej ciekawych informacji o kredytach, dlatego dopasowanie czegoś dla siebie jest wtedy o wiele łatwiejsze.

Mr Frog

Posty: 4

 
Kredyty hipoteczne wbrew pozorom ważnie się różnią. Niewiele osób o tym wie, dlatego wybierają pierwszy doskonalszy bank i zawierają z nim umowę. To nie ma sensu, bowiem można dziś porównać sobie szybko inne oferty. W ten sposób dotrzemy do takiej, jaka akurat w naszym przypadku jest najniezwyklej atrakcyjna.

warter88

Posty: 10

 
Ofert kredytów jest bardzo dużo, dlatego im dogłębniej wszystko sobie przeanalizujemy tym bardziej będziemy zadowoleni z umowy kredytowej, jaką podpiszemy.

deberty56

Posty: 4

 
Kredyty hipoteczne wbrew pozorom znacząco się różnią. Niewiele osób o tym wie, dlatego wybierają pierwszy lepszy bank i zawierają z nim umowę. To nie ma sensu, bo można dzisiaj porównać sobie szybko różne oferty. W ten sposób dotrzemy do takiej, która akurat w naszym przypadku jest najbardziej atrakcyjna.

quwejt

Posty: 8

 
Banki zawsze zachęcają do tego, aby brać kredyty hipoteczne właśnie u nich. Niestety często nie mówią nam wszystkiego i dopiero jak podpisujemy umowę to wychodzi to wszystko. Warto, zatem najpierw wszystko sprawdzać, a dopiero później kontaktować się z bankiem.

koolorek

Posty: 21