picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Stosowaliście kiedyś peptydy ?

Stosowaliście kiedyś peptydy ?

Jak z Waszej perspektywy wygląda stosowanie peptydów przy treningu i redukcji. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie, możecie mi coś pod tym kątem polecić jakie produkty ewentualnie warto sięgać?

Klareczek

Posty: 1

 
W mojej ocenie to jest świetny wybór, by stosować peptydy w trakcie treningu, u mnie ta efektywność faktycznie istotnie się podniosła więc była to dobra decyzja. Co do tego jakie z nich wybrać to już mocno indywidualna kwestia, ponieważ na każdego coś innego może dobrze działac. Warto o tym trochę poczytać i wtedy starać się coś dopasować.

barca77

Posty: 12

 
Jeśli chcesz postawić na coś mocnego to spróbuj jak będzie działać między innymi https://peptides.net.pl/cjc-1295-with-dac Dobry peptyd, który od dawna jest na rynku i faktycznie będzie działać skutecznie.

Yuri20

Posty: 4

 
Ogólnie temat peptydów dość świeży w naszym kraju więc jeszcze zbyt wiele na ten temat ludzie nie wiedza. Jak będziesz chciał spróbować z nich korzystać to oczywiście poczytaj w sieci dokładnie co da się o tych produktach, by wybrać te peptydy, które dla ciebie będą faktycznie odpowiednie.

audi80

Posty: 14

 
Oczywiście jak ktoś będzie chciał stosować peptydy, ale o nich zbyt wiele nie wie to warto będzie wcześniej o tych produktach poczytać, dowiedzieć się o ich działaniu, by potem również w miarę świadomie decydować o tym, który konkretnie z nich będzie się kupowało.

Sarenka

Posty: 18

 
Sprawdzaj jak masz możliwość różne sklepy dostępne w sieci z produktami do pielęgnacji, albo dla sportowców, możliwe że znajdzie się taki, który wprowadza do sprzedaży peptydy.

Katolik

Posty: 18