picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

strony internetowe w Łodzi, kogo polecicie ?

strony internetowe w Łodzi, kogo polecicie ?

Warto stworzyć stronę firmową, jeżeli się ma jednoosobową działalność gospodarczą? Namawiają mnie do tego, ale nie za niezwykle wiem, co robić? Co mi możecie doradzić?

QwerTery

Posty: 2

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, jaka tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do obecnie strona działa, albowiem była tak nowoczesna, iż jednocześnie ponadczasowa. Mnóstwo za nią nie wydałem, niemniej jednak pomiędzy okresie przez te wszystkie lata niesłychanie dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

DiD3K

Posty: 6

 
Niby stronę można wykonać we własnym zakresie, ale trzeba się na tym znać. Tym niezwyklej, iż dzisiaj trzeba wykonać stronę responsywną, jaka działa na wszystkich urządzeniach.

Modniś

Posty: 4

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

Miki

Posty: 4

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Obecnie każdy, jeżeli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Pożądane byłoby mieć dokładnie to samo.

Kitas

Posty: 6

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

MiSER

Posty: 11

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najistotniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

andrew66

Posty: 22

 
Znajomy korzystał z firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest niezmiernie zadowolony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też niezmiernie podoba. Nie każdy potrafi wykonać dobrą stronę, która jest czytelna i na której w bezproblemowy sposób można znaleźć wszystkie istotne informacje.

Dziadek

Posty: 5

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, albowiem oni na wszystko są naprawdę bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

muzyczny55

Posty: 7

 
Sam nie ma strony, albowiem mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, lecz dużo znajomych takie strony posiada. Mówią, iż obsługa jest niezmiernie prosta i zyski są duże. Obecnie klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

Niciuśś98

Posty: 8