picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

plafon, gdzie ?

plafon, gdzie ?

Dzień dobry. Macie pomysł, w jakim sklepie internetowym mogłabym zdobyć plafon? Zależy mi na tym, aby został on szybko dostarczony :-)

cerbus34

Posty: 7

 
Najlepsze rozety dekoracyjne miałem okazję zamówić dzięki temu, iż udało mi się znaleźć ofertę tej firmy: http://www.rozety.net.pl. Polecam ją z pełną odpowiedzialnością!

doprzodu67

Posty: 12

 
Uwielbiam oświetlenie led, które udało mi się zastosować takze wewnątrz mojego mieszkania. Wydałem na takowe dość sporą kwotę pieniędzy, aczkolwiek mogę cieszyć się doskonale doświetlonym mieszkaniem, dzięki czemu wykonywanie dowolnych czynności jest zwyczajnie wygodne :) Moim zdaniem to podstawa.

Damiano

Posty: 15

 
Z pomocą Waszych sugestii udało mi się poznać także zalety, jak i wady, jakie dysponują rozety dekoracyjne. Teraz jestem przekonany, iż na przestrzeni najbliższych miesięcy postaram się sfinalizować ich nabycie. Pozdrawiam serdecznie.

namok

Posty: 7

 
Z pomocą Waszych sugestii udało mi się poznać zarówno zalety, jak i wady, jakie posiadają rozety dekoracyjne. Teraz jestem przekonany, że na przestrzeni najbliższych miesięcy postaram się sfinalizować ich zakup. Pozdrawiam serdecznie.

jui

Posty: 28

 
W mojej opinii rewelacyjnie na suficie potrafi prezentować się plafon. Dziś jestem na etapie poszukiwania najlepszego sklepu internetowego, w którym będę mogła go zamówić.

Dyduszek22

Posty: 12

 
Nie mam wątpliwości, że przykładowo w salonie sufit podwieszany to bardzo dobre rozwiązanie. Wasz pokój dzienny może być dzięki temu unikalny :-)

@marcelko

Posty: 26