picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

tlenoterapia, co znacie ?

tlenoterapia, co znacie ?

Zastanawiam się nad tlenoterapią. Myślicie, że jest możliwe dotlenienie komórek w całym naszym organizmie?

suderuss3

Posty: 1

 
Po operacji nie było mi łatwo dojść do siebie. Zwykłe metody rehabilitacji niewiele dawały. Dopiero po tlenoterapii poczułem się lepiej. Dla mnie jest to najlepsza metoda, aby zregenerować swój organizm i wszystkim mogą to polecić. Przekonacie się, że naprawdę są z tego tylko i wyłącznie same pozytywne efekty.

cerbus34

Posty: 7

 
Znajoma była po chemioterapii i tlenoterapia jest bardzo pomogła. Czuła się o sporo lepiej i dochodziła szybciej do siebie. Chemioterapia wyniszcza cały organizm, zatem takie zabiegi są bardzo konieczne i przynoszą najlepsze efekty.

Lizusek45

Posty: 4

 
Pożądane byłoby wykorzystać każdą metodę na to, aby poradzić sobie z problemami zdrowotnymi. Dotlenienie wszystkich komórek to wyśmienity sposób na regeneracje. To pomaga nie tylko na stronę fizyczną, natomiast również na psychiczną, zatem warto się takimi zabiegami nieco bliżej zainteresować. Nie są kosztowne, natomiast są niezwykle skuteczne.

mniszekk6

Posty: 16

 
Zabiegi tlenoterapii można mieć tutaj https://normobaria.net.pl. Byłem tam i naprawdę czułem się wspaniale, dlatego innym też polecam. Było warto się nim poddać.

humer56

Posty: 13

 
Terapia tlenem jest znana od dawna i przynosi naprawdę bardzo dobre efekty. Na pewno warto się tym zainteresować, ale wszystkie zabiegi, jakie są przeprowadzane powinny być pod okiem osób z bardzo dużym doświadczeniem.

Fanatyk

Posty: 5